Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Uniwersyteckie Centrum Doskonałości „Interakcje - umysł, społeczeństwo, środowisko”

Kontaktul. Fosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
e-mail: imsert@umk.pl

Wydarzenia naukowe

Prelekcja w ramach cyklicznego seminarium Środowisko-Człowiek-Cywilizacja
Serdecznie zapraszamy na ostatnią w tym roku akademickim prelekcję w cyklu Seminarium SAS “Środowisko-człowiek-cywilizacja” pt. “Koń w czasach plemiennych i piastowskich w świetle danych historycznych, archeozoologicznych i biomolekularnych”. Wygłosi ją kierownik zespołu PAST, prof. dr hab. inż. Daniel Makowiecki. Odbędzie się 16 czerwca o godz. 17:00 na platformie MS Teams.

Kolejne cykliczne seminarium Science Bridges
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklicznego seminarium naukowego Science Bridges 24.05.2021 r., które odbędzie się on-line o godz. 18:00, w czasie którego prof. Paweł Sobkowicz wygłosi wykład pt.: “Science as a Social Process: Agent Based Simulations”. Więcej informacji i link do transmisji spotkania (Big Blue Button) na stronie: