Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Uniwersyteckie Centrum Doskonałości „Interakcje - umysł, społeczeństwo, środowisko”

Kontaktul. Fosa Staromiejska 3, 87-100 Toruń
e-mail: imsert@umk.pl

Współpraca z mediami i otoczeniem społeczno-gospodarczym

Współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym

W tym miejscu będą pojawiały się informacje na temat współpracy Centrum z otoczeniem społeczno-gospodarczym, która jest wpisana w proces wdrażania strategii “Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. W przypadku zainteresowania tego typu współpracą z Uniwersyteckim Centrum Doskonałości IMSErt, prosimy o kontakt mailowy: imsert@umk.pl.

Horizon Scan Report dla Komisji Europejskiej
Dr hab. Justyna Chodkowska-Miszczuk, prof. UMK z zespołu PSE jest współautorką raportu Horizon Scan przedłożonego Komisji Europejskiej. Raport jest poświęcony kwestiom dotyczącym kształtowania się polityki energetycznej w Unii Europejskiej i jest  wynikiem pracy międzynarodowej grupy Energy-SHIFTS. Jesteśmy dumni, że nasze Centrum może być częścią tak ważnego projektu. Pełen tekst raportu dostępny tutaj:

Współpraca medialna

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą medialną z Centrum, to prosimy o kontakt mailowy: imsert@umk.pl.